Polecamy teki okolicznościowe dla firm, instytucji państwowych oraz prywatnych , dla osób indywidualnych na każdą okazję. Od najskromniejszych i najprostszych w stylu nowoczesnym, do wyszukanych ekskluzywnych z efektownymi zdobieniami reliefowymi, tłoczonymi i złoconymi ręcznie z wykorzystaniem metaloplastyki, grawerowania lub zdobienia laserem, z kolorowymi intarsjami i mozaiką skórzaną.

Jesteśmy otwarci na propozycje Zleceniodawcy, na nietuzinkowe aranżacje.
Polecamy uwadze segregatory elegancko wykonane, skromne wręcz ascetyczne, na portfolio lub na numizmaty. 

Z wykorzystaniem logo firmy, personalizacji lub innej dedykacji, którą można sobie zażyczyć, by została wytłoczona w odpowiednim miejscu wyrobu; zamykanie na magnesy , zapinki, wiązania i paski skórzane.
Możliwości zdobnicze, łączenie różnego typów materiałów są wręcz nieograniczone.

Pudełka, futerały etui- wykonujemy różnego typu wyroby, które służą do przechowywania cennych przedmiotów.
Pudełka skórzane lub z innego materiału wybranego przez zlecającego na medale, monety, biżuterię, płyty, pistolety, szable i inne wyroby, często nietypowe. Pudełka do ekspozycji wyrobu, z szybą lub innym typem tworzywa, które umożliwia ochronę eksponatu i ułatwia jego prezentację.

Na pudełkach istnieje możliwość wykonania reliefu, intarsji, ręcznego złocenia i tłoczenia, dedykacji.
Futerały do ochrony książek, albumów wykonane w sposób estetyczny i funkcjonalny, przy dużych gabarytach ksiąg mocujemy specjalne podstawy usztywniające blok księgi.
Futerały rozkładane, w formie książki, które prócz walorów estetycznych mają za zadanie zabezpieczyć cenny egzemplarz przed wpływem warunków atmosferycznych.

1
2
3
4
5
9
6
7
8
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
42
32
34
35
36
39
44
44a